DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kontakty

Jezdecká stáj Skvrňov

Nabízíme stejné služby jako v Praze - Uhříněvsi, v krásnějším prostředí a příjemnější atmosféře, za nižší ceny. Všichni kdo za námi přijeli, byli velice spokojení. Zákazníci z Prahy za mým kvalitním výcvikem nadšeně dojíždějí i sem.

Eva Chadimová

adresa:     Skvrňov 74, Zásmuky, 281 44

tel:             +420  775  306  246

mail:         evach(zavináč)jizdynakonich.cz

 

mapa:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis cesty:

- od Říčan, kolem Kostelce nad Černými Lesy stále po hlavní silnici směrem na Kutnou Horu dojeďte až do Zásmuk, V Zásmukách odbočte doprava, cedule na Nesměň a Církvici. Tyto dvě vesnice projedete a dorazíte do Skvrňova. Sjíždíte dolů z kopce a na rozlehlé křižovatce u autobusové zastávky odbočíte doleva - směr Uhlířské Janovice. Po pravé straně uvidíte malý modrý domek - bývalé smíšené zboží, hned za ním odbočte vpravo do úzké uličky a jeďte až nahoru do dvora. A jste u nás. :)

- od dálnice, sjezd z dálnice na 34km a na Sázavu. V Sázavě přes most a doprava. Stále nahoru, projedete vesničku Nechyba. Za ní se připojíte na hlavní silnici směr Uhlířské Janovice - doprava. Pak sledujte cedule - odbočka doleva na Smrk. Za Smrkem už vjíždíte do Skvrňova, na rozlehlé křižovatce u autobusové zastávky odbočíte doprava - směr Uhlířské Janovice. Po pravé straně uvidíte malý modrý domek - bývalé smíšené zboží, hned za ním odbočte vpravo do úzké uličky a jeďte až nahoru do dvora. A jste u nás. :)